جستجو
فیلتر
بستن

شرایط استفاده از خدمات ما

صفحات اینترنتی و همه لینک های موجود در این وب سایت، همه قابلیت های نرم افزاری که در آن قابل مشاهده است متعلق به "گروه ایمن سازان فراگستر ویرا"  می باشد.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت ویرا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت ویرا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

همچنین لطفا بخش حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنید، زیرا این بخش نیز به نوع ارتباط ما و شما مربوط است. اگر با هر بخشی از این موارد موافق نیستید، بهتر است که از این وبسایت استفاده نکنید.

ما بر مبنای تشخیص خود از نیاز کاربر امکاناتی را در آینده به وبسایت خود اضافه میکنیم و در این بین امکان خرابی سیستم و ایجاد اشکالاتی نیز وجود خواهد داشت.

برای استفاده از سایت ویرا ضروری است که یک حساب کاربری در سیستم داشته باشید. بدون وجود حساب کاربری امکان خرید وجود ندارد. اطلاعات کاربری که شما در سیستم وارد میکنید باید کامل و صحیح باشند و هرگونه اشتباه عمدی یا غیر عمدی که منجر به وقوع دعوای حقوقی یا هرگونه مشکل قضایی  شود بر عهده خود شماست و ارتباطی به سایت ویرا و گروه ندارد. همچنین گروه ویرا مختار است در صورتی که تشخیص دهد شما خلاف قوانین عمل کرده اید حساب کاربری شما را مسدود کند.

وظیفه حفاظت از پسورد ورود به سایت بر عهده خود شماست، در صورتی که سو استفاده ای توسط اکانت شما صورت بگیرد که نتیجه ارائه پسود به سایرین باشد، نتایج حاصله هرچه باشد بر عهده خود شماست.

ثبت و پردازش سفارش 
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سایت ویرا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. 
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ویرا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. گروه ویرا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این در صورتی که موجودی محصولی در گروه ویرا به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای گروه ویرا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. 
گروه ویرا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای گروه ویرا محفوظ است.
 
خسارت در هنگام حمل و نقل
گروه ویرا همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از گروه‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد سفارش و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده گروه حمل و نقل است و گروه ویرا تنها در صورت تایید گروه حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. 
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به گروه ویرا اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی گروه حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به گروه ویرا ارسال شود.
 
سرویس مهلت تست 2 روزه گروه ویرا
گروه ویرا این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاها تا 2 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول می‏‌شود. 
لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان گروه ویرا کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین این سرویس اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‌‏شود.
آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.
برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 2 روزه گروه ویرا دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. 
در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط گروه ویرا دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود. 
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در گروه ویرا به اتمام برسد و گروه ویرا امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود. 
 
بحث های فعال