جستجو
فیلتر
بستن

مقررات حفظ حریم شخصی

حریم شخصی شما برای ما بسیار ارزشمند است. در این سیاستنامه حریم شخصی، اطلاعاتی که از طریق سایت از شما گردآوری می‌کنیم، نحوه ذخیره و استفاده آنها را توضیح خواهیم داد. لطفاً دقایقی را برای خواندن این صفحه وقت بگذارید.

 
جمع آوری و استفاده از اطلاعات کاربران
گروه ویرا در هنگام ثبت نام شما در وبسایت مقداری اطلاعات از شما دریافت میکند. این اطلاعات فقط برای استفاده در وبسایت بوده و برای هیچ فعالیت دیگری استفاده نمیشود.

 

کاربرد اطلاعات جمع آوری شده:

      • پیگیری و تکمیل سفارش شما
      • مدیریت تنظیمات ثبت نام شما
      • ارسال اطلاعیه مربوط به تمدید و یا اطلاعیه‌ها و مطالب تبلیغات تجاری با استفاده از ابزار بازاریابی پست الکترونیکی
      • انجام تحقیقات درباره رضایتمندی اعضا و تحقیقات تجاری
      • و در صورت کسب اجازه از طرف شما، موارد زیر نیز از طرف ما امکان پذیر می باشد:
      • اطلاع ‌رسانی به شما در مورد سایر محصولات و خدمات توسط همکاران و یا هر یک از مشتریان ما 
      • اطلاع رسانی به شما در مورد دیگر فعالیت‌های ارائه‌ شده از طریق گروه‌های دیگر که با آنها رابطه تجاری داریم
      • دعوت از شما برای گروه در نظر سنجی‌های تحقیقاتی 
      • ما همچنین از اطلاعات شما برای تحقیق و تجزیه و تحلیل درباره کاربران خانگی نیز استفاده می‌کنیم. این کار سبب کمک به ما در موارد زیر خواهد شد: 
      • فهم بهتر ما از نیاز کاربران گروه
      • ایجاد پروفایل های بازاریابی

 

کوکی ها
کوکی ها پایه ای ترین فایل هایی هستند که برای تایید اعتبار و حفظ دسترسی شما به سایت ویرا ایجاد میشوند. ما برای موارد ضروری روی کامپیوتر شما کوکی ست میکنیم، ولی هیچ نوع اطلاعات شخصی و خصوصی و غیر ضروری شما توسط کوکی ها جمع آوری نمیشود.
ممکن است بعضی امکانات کاربردی وبسایت که توسط وبسایت هایی خارج از کنترل گروه ویرا (مانند فیسبوک، توییتر یا سایر شبکه های اجتماعی) ارائه میشوند برای کارکرد خود روی کامپیوتر شما کوکی ایجاد کنند، این کوکی ها در اختیار گروه ویرا نیستند.
 
ایمیل
گروه ویرا اقدام به ارسال ایمیل در قالب خبرنامه به شما خواهند نمود تا از این طریق بتوانیم اطلاعاتی در مورد گروه ویرا و محصولات، خدمات و پیشنهادات را به شما ارائه نمائیم.
 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

گروه ویرا دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های سایت ویرا نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سایت و گروه ویرا در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند

 ما به صورت عمدی امکان برقراری ارتباط بین شما و سایر کاربران سایت ویرا را فراهم نمیکنیم. ولی برخی امکانات عمومی سیستم ممکن است به صورت ناخواسته باعث دیده شدن شما توسط دیگران شوند. برای مثال در صورت درج کامنت در وبسایت، دیگران اسم انتخاب شده توسط شما را مشاهده میکنند.
 
تغییر در این بیانیه
هر چند وقت یک بار، ممکن است تغییراتی در سیاست های حریم خصوصی اعمال نمائیم. این امر ممکن است به دلیل تغییرات اعمال ‌شده در قانون، رویه‌های کاری ما و یا تغییر در نوع خدمات ما باشد. این نوع تغییرات در این بیانیه منعکس خواهند شد و بنابراین شما باید هر چند وقت یک بار آن را مطالعه نماید.

 

لغو عضویت
اگر دیگر نمی‌خواهید از طریق ایمیل اطلاعات بازاریابی از ما دریافت نمائید، می توانید پیوند لغو اشتراک را در زیر ایمیل های خود دنبال کنید. لغو اشتراک در هر زمانی توسط شما امکان پذیر خواهد بود. همچنین شما می توانید در هر زمانی با تماس با ما اقدام به لغو اشتراک خود نمایید.

 

بحث های فعال