پست شده: 4 سال قبل نقل قول #18

huawei surveillance solutions

هواوی بزرگ‌ترین تولیدکننده تجهیزات مخابراتی در جهان، با معرفی سری دوربین های تحت شبکه Matrix Intelligence رسما وارد بازار سیستم‌های نظارت تصویری شد.

هم‌اکنون چین به مرکز اصلی تولید دوربین مداربسته دنیا تبدیل شده و کمپانی‌هایی نظیر هایک‌ویژن، داهوا، دالی، یونی‌ویو، آیکیوویژن، تی‌وی‌تی، سانل، لاویژن، جنروی، لانگسه، کان‌اسکای و… در آن حکمرانی می‌کنند.

هایک‌ویژن و داهوا بترتیب رتبه اول و دوم دنیا را در زمینه تولید و فروش دوربین مداربسته در اختیار دارند، اما قطعا آنها نیز از ورود رقیبی بزرگی بنام هواوی خشنود نیستند!

هواوی در سری Matrix Intelligence تمرکز خود را بر روی تجربه کاربری و آنالیز هوشمند تصاویر گذاشته و آن را مقدمه‌ای برای ورود به بازاری بزرگ‌تر بنام «شهر هوشمند» قلمداد می‌کند. در واقع هواوی هدفی آینده‌نگرانه داشته و خود را برای گرفتن سهمی بزرگ از بازار شهرهای هوشمند در آینده‌ای نزدیک آماده می‌کند.

دوربین‌های تحت‌شبکه H.265 هواوی به محض معرفی، جایزه معتبر IF Design Awards 2016 را کسب کرده‌اند و احتمالا با قیمتی رقابتی عرصه را برای رقبا در سراسر جهان تنگ خواهند نمود.

پردازنده تولیدی هواوی بنام های‌سیلیکون (HIsilicon) هم‌اکنون در دل بسیاری از دوربین‌ها و دستگاه‌های ضبط تصویر میان‌رده و حتی بالارده جاخوش کرده، همین امر نشانگر دست باز هواوی برای ارائه محصولاتی رقابتی و در عین حال، باکیفیت است.

محصولات سری Matrix Intelligence به سنسورهای ۲, ۳ و ۵ مگاپیکسل و قابلیت‌هایی از جمله WDR, فشرده‌ساز ویدئویی H265, آنالیز هوشمند تصویر و فضای ذخیره‌سازی ابری مجهز شده‌اند.

دوربین‌های تحت‌شبکه هواوی در نمایشگاه IFSEC 2016 که از هشت روز دیگر در لندن آغاز بکار می‌کند، در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

 

--------

لینک منبع:دوربین دات اینفو