پست شده: 3 سال قبل نقل قول #23

TurboHD3.0

کیفیت ۴k توسط نسل سوم دوربین مداربسته Turbo HD شرکت Hikvision

کاربران سیستم مداربست آنالوگ می توانند از این به بعد کیفیت ۵ مگاپیکسل و ۴k را توسط کابل کواکسیال تجربه کنند. شرکت هایک ویژن از نسل سوم دوربین مداربسته آنالوگ HD خود رونمایی کرد. نسل سوم Turbo HD نه تنها کیفیت ۵ مگاپیکسل و ۴k را در اختیار کاربر قرار می دهد ، تصاویر با کیفیت ۱۰۸۰P را تا متراژ کابل ۸۰۰ متر و ۷۲۰P را تا فاصله ۱۲۰۰ را بدون تاخیر زمانی توسط کابل کواکسیال در اختیار ما قرار می دهد.

Turbo HD ورزن ۳ علاوه بر کاربری آسان کیفیت تصویر ۵ مگاپیکسل را بدون تعویض کابل کشی را در اختیار کاربران قرار می دهد. توربو اچ دی ۳ از تکنولوژی HDTVI استفاده می کند. این تکنولوژی مشکلات مربوط به سازگاری محصولات قدیمی و جدید را از بین می برد و نصب و راه اندازی آن اسان و مقرون به صرفه می باشد.

تکنولوژی فشرده سازی H.264+

تکنولوژی فشرده سازی کالیبره شده H.264+ پنجاه درصد موثر تر نسبت به استاندارد H.264 عمل می کند. این فشرده سازی بدون از دست دادن جزئیات تصویر و کاهش کیفیت آن حجم تصاویر را کاهش می دهد. همانطور که می دانید فضای ذخیره سازی یکی از مسائل مهم کاربران می باشد و این کاهش حجم تصاویر در نهایت منجر به کاهش هزینه کاربران و نیاز به تامین فضای ذخیره سازی با حجم بیشتر می شود.

انتقال تصاویر HD توسط کابل کواکسیال تا مسافت ۱۲۰۰ متری

انتقال تصاویر با کیفیت ۷۲۰P تا ۱۲۰۰ متر و ۱۰۸۰P تا ۸۰۰ متر توسط تکنولوزی Turbo HD 3 بدون هیچ مشکلی تضمین می شود که این ویژگی مشکلات مربوط به طول کابل را نسبت به تکنولوژی های دیگر انتقال تصاویر HD بر روی کابل کوآکسیال مانند HD-SDI از بین برده است. بنابراین توسط همین ویژگی افزایش طول کابل می توان پروژه های بزرگ را به راحتی و با سرعت بالاتر گسترش داد.

نصب آسان دوربین مداربسته توسط POC ( انتقال برق بر روی کابل کوآکسیال )

توسط ویژگی POC یا Power over Coax دوربین مداربسته سری توربو اچ دی ۳ می توان سیگنال تصویر و برق مورد نیاز دوربین مداربسته را توسط تک کابل کواکسیال انتقال داد که اینکار باعث کاهش نیاز به کابل کشی و هزینه می شود. همچنین این تکنولوژی از قابلیت UTC برای تنظیم و راه اندازی پشتیبانی می کند و به کاربر قابلیت کنترل منو OSD و کنترل دوربین مداربسته PTZ را توسط کابل کواکسیال می دهد. این ویژگی ها باعث افزایش سرعت نصب و راه اندازی و مدیریت آسانتر سیستم مداربسته می شود.

سازگاری گسترده با محصولات سایر تولید کنندگان محصولات نظارتی

شرکت هایک ویژن رنج وسیعی از دوربین های مداربسته با کیفیت ۱۰۸۰P و ۷۲۰P را که شامل دوربین مداربسته بولت ، دام و PTZ را برای استفاده در محیط داخلی و خارجی ارائه می دهد. سری EXIR هایکویژن با کیفیت ۲ و ۳ مگاپیکسل با ویژگی هایی مانند وضوح تصویر بالا در محیط با نور کم و ویژگی های دیگری مانند کاهش نویز دیجیتال ، قابلیت کار در محیط های بسیار کم نور ، دید در شب IR ، لنز قابل تنظیم موتور دار ، استاندارد IP66 ، محفظه ضد ضربه ارائه می شود. همچنین دوربین مداربسته چشم ماهی این شرکت به زودی با کیفیت ۵ مگاپیکسل در Q2 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دستگاه DVR توربو HD ورژن ۳ در ابعاد ۱ ، ۱٫۵ و ۲U در دسترس می باشد که از دوربین های مداربسته تا کیفیت ۵ مگاپیکسل پشتیبانی می کند. این دستگاه در صورت نیاز از دوربین مداربسته تحت شبکه با پروتکل ONVIF برای گسترش سیستم پشتیبانی می کند.

تکنولوژی Turbo HD 3 شرکت هایک ویژن یک تکنولوژی با انعطاف پذیری بالا می باشد و این سیستم مداربسته از بیشتر محصولات تولید کنندگان دیگر پشتیبانی می کند.

منبع:نظارتی